молитвенник, сборник молитв, молитвы на каждый день, молитвы против недугов, это должен знать каждый, православная литература, архив mp3, редкие молитвы, православные посты, просьбы о помощи, vjkbndtyybr, ghfdjckfdbt, православие

» » Євдокименко Святослав допоможить зробити перши кроки

Євдокименко Святослав допоможить зробити перши кроки

 
Доброго дня! Пише до вас Євдокименко Олена. 26.06.2008 року народився мій синочок Святославчик з діагнозом Дцп спастична диплегія, затримка мовленевого розвитку. З перших днів Святик бореться за своє повноцінне життя,постійні реабілітації та заняття лфк.Він дуже веселий та життерадісний хлопчик. На сьогоднішній день Святик повзає та ходить на високих колінах,намагається ходити самостійно біля опори,але нажаль майже зовсім не розмовляє.Великим поштовхом у розвитку Святика була реабілітація в Трускавці та в санаторії "Хаджибей". Після лікування були значні покращення,зявилась позитивна динаміка,лікарі запевняють ,що його можна вилікувати але для цього потрібні систематичні реабілітації і не менше 3 разів на рік,регулярні заняття в басейні,іпотерапія,заняття з логопедом.
Але за весь цей час,кошти які були одержанні від держави і всі заощадження нашої родини були витраченні на реабілітацію нашого синочка,тому звертаюсь до вас за допомогою. Прошу Вас не залишатись осторонь нашої біди, нам так багато ще потрібно зробити, адже ми впевнені що Святик одного разу піде самостійно. Будь ласка допоможіть зі збором на реабілітацію.

Найменуваннябанка Приват банк
номер рахунку 29244825509100

МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Для поповнення карти 4149437839375092
Євдокименко Олена Петрівна
номер телефону 0730457016
 
 

 

 

 


Просьба добавлена Алена26 13 декабря 2015 года

Нашли ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter     Версия для печати   Сообщить об ошибке  

Может быть интересным


Реклама


Информация
Для того чтобы оставлять комментарии вам необходимо зарегистрироваться и/или авторизоваться

управление размером текста

Α + Увеличить | α - Уменьшить

разделы сайта

обратите внимание

Ищем соавторов для ведения сайта

опрос

Сколько Вам лет ?Другие опросы

Реклама